Аутсорсинг

Агенство Добра праця (ліцензія Міністерства соціальної політики України №1241) професіонал та один з лідерів на ринку посередництва у працевлаштуванні пропонує Вам зручний сервіс з вирішення кадрових питань від набору персоналу до його працевлаштування. Ми маємо можливості до залучення фахівців з України та з-за кордону. Можемо задовольнити потреби іноземних та вітчизняних компаній-роботодавців в будь-яких працівниках та професіоналах.

Довірившись нам Ви зможете отримати якісний та мотивований персонал та заощадити свій час і кошти.

Комплексно надаємо послуги з рекрутації та трудового лізингу (аутсьорсінгу) будь-яких обсягів. Ми позбавимо вас необхідності утримувати у себе на підприємстві великий штат працівників та відділу кадрів, ведення документообігу, пов’язаного з працевлаштуванням працівників, виплатою їм заробітної плати, виконаємо за Вас відрахування передбачені законодавством.

Все це ми зробимо за Вас!

Що таке послуга рекрутації?

  • Ви подаєте нам заявку з вимогами до кандидатів на закриття вакансій;
  • Ми здійснюємо пошук та підбір, як кваліфікованого так і не кваліфікованого персоналу, що відповідають Вашим вимогам;
  • Ви працевлаштовуєте персонал на СВОЄМУ підприємстві, Ви нараховуєте і виплачуєте заробітну плату, оплачуєте листи з тимчасової непрацездатності, підприємство надає щорічну (соціальну, навчальну і т.д.) відпустку, виплачує компенсацію за невикористану щорічну та решту відпусток при звільненні, з вашого підприємства йдуть необхідні відрахування в державні органи, передбачені законодавством.

Що таке послуга трудового лізингу?

  • Ви подаєте нам запит з вимогами до кандидатів на закриття вакансій;
  • Ми здійснюємо пошук та підбір як кваліфікованого так і некваліфікованого персоналу, що відповідають Вашим вимогам;
  • Працевлаштовуємо персонал на НАШОМУ підприємстві, ми нараховуємо і виплачуємо заробітну плату, оплачуємо листи з тимчасової непрацездатності, надаємо щорічну (соціальну, навчальну і т.д.) відпустки, виплачуємо компенсацію за невикористану щорічну та решту відпусток при звільненні, з НАШОГО підприємства йдуть необхідні відрахування в державні органи, передбачені законодавством

Сконцентруйтесь на бізнесі, а решту залиште нам!

Тому що саме ми маємо необхідний досвід, саме ми використовуємо новітні технології та європейський досвід обслуговування компаній, тільки ми маємо зареєстрований товарний знак та можемо пишатись співпрацею з такими великими компаніями, як: Novarka, MacDonalds, KFS, Toyota, Tesco, Fozzy Group і інші.

Надсилайте свої запити на електронну скриньку dobrapraca.kv@gmail.com

Зателефонуйте нам та дізнайтесь, як оптимізувати бізнес-процеси на Вашому підприємстві та скоротити свої витрати.
+38 095 78 393 15
+38 063 20 122 12